Witryny na świecie:

Grupa Korporacyjna YTO jest wiodącym chińskim producentem maszyn rolniczych i maszyn budowlanych. Od naszego powstania w 1955 roku przekształciliśmy się w kompleksowe przedsiębiorstwo, które produkuje i dostarcza maszyny rolnicze, maszyny budowlane, maszyny mocy, pojazdy i przeróżne części. Byliśmy pierwszym producentem ciągników, walców drogowych i długodystansowych ciężarówek w Chinach, a marka YTO został wyróżniona chińską nagrodą Najlepsza marka (Top Brand) i nagrodą Polecanej marki Eksportowej (Recommended Export Brand).
Ciągniki kołowe, ciągniki gąsienicowe, kombajny zbożowe, narzędzia dla ciągników, walce drogowe, przemysłowe spycharki, ładowarki, silniki są niektórymi z naszych produktów podstawowych, które są popularne wśród klientów na całym świecie.

Z ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji połączonym z zaawansowanymi urządzeniami i liniami montażowymi przywiezionymi ze Szwajcarii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Włoch, firma YTO gwarantuje jakość i niezawodność swoich maszyn rolniczych, maszyn budowlanych oraz maszyn mocy.
W firma YTO wykonujemy nasze produkty zgodnie ze standardami międzynarodowymi. Jesteśmy certyfikowani standardami ISO9000, ISO14000 i ISO18000, a nasze ciągniki, silniki diesla i walce drogowe posiadają certyfikat OECD, CE i CCC. Produkty, które spełniają standard EPA, standard znaku E i standard GOST są również dostępne na żądanie klienta. Obecnie nasze produkty są bardzo poszukiwane przez klientów z Ameryki, Europy, Azji, Afryki i Oceanii.
Poprzez naszą międzynarodową sieć marketingową, produkty firmy YTO są obecnie sprzedawane w ponad 100 krajach i regionach na całym świecie. Mamy wiele zagranicznych biur, fabryk montażowych i centrów części zapasowych w Azji, Afryce, Ameryce i Europie, które pozwalają naszym klientom na wygodny zakup naszych produktów i części zamiennych.
Firma YTO oczekuje pracy z klientami na całym świecie aby tworzyć lepszą przyszłości! Prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Powiązane produkty
    1. Ciągnik gąsienicowy Firma YTO, chiński producent ciągników gąsienicowych, zgromadziła wieloletnie doświadczenie w produkcji ciągników. Wszystkie nasze ...
    1. Platforma wiertniczaObrotowe platformy wiertnicze firmy YTO są stosowane do operacji wiercenia przy rozpoczęciu budowy dróg, mostów, wieżowców itp.
    1. Wywrotka górniczaJesteśmy chińskim doświadczonym producentem i dostawcą wywrotek dla górnictwa. Posiadamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie, co pozwoliło nam ...
    1. Części OEM Jako profesjonalny chiński producent części OEM, staramy się zapewnić naszym klientom produkty wysokiej jakości. Dlatego też używamy technologii CAD, CAE, ...
    1. Ciągnik kołowyJako doświadczony chiński producent ciągników kołowy, firma YTO może produkować szeroką gamę ciągników o mocy od 18 do 180 koni mechanicznych.