Witryny na świecie:
Strona główna » Produkty
 • KombajnKombajn zbożowy firmy YTO jest maszyną przeznaczoną do zbioru zboża takiego jak pszenica, owies, żyto, jęczmień, kukurydza, soja itp. Ponieważ łączy on wcześniej podzielone operacje takie jak koszenie, ... i
 • Kombajn zbożowy Kombajn do zbierania kukurydzy
 • Ładowarki kołoweJako profesjonalny chiński producent ładowarek kołowych, dostarczamy szeroką gamę urządzeń do załadunku spełniając wymagania naszych klientów
 • Równiarka silnikowaFirma YTO jest chińskim producentem i dostawcą równiarek. Równiarka firmy YTO używają noża do gładkiej nawierzchni. Jego ostrze jest zainstalowana pomiędzy przednią osią kół i tylną osią kół i może się podnosić, przechylać, obracać i przesuwać co pozwala na spełnianie specyficznych wymogów pracy.
 • Spycharka Spycharka jest ciągnikiem, który posiada lemiesz z przodu. Lemiesz ten służy do przesuwania i przenoszenia ziemi i piasku. Te urządzenie budowlane nadaje się do spychania i równani terenu budowy...
 • Spycharka YD230 YD160 YD320 T160
 • Śmieciarka z systemem zgniatania śmieci

  Śmieciarka z systemem zgniatania firmy YTO może włożyć, wysypać, sproszkować, zniszczyć i zgnieść śmieci. Pozwala on chronić środowisko i przedłużyć czas funkcjonowania składowiska odpadów.
  Jako profesjonalny chiński producent śmieciarek z systemem zgniatania śmieci, dostarczamy naszym ...

 • Układarka drogowa

  Układarka firmy YTO jest wykorzystywana głównie do kładzenia asfaltu lub innych materiałów na podłożu i oczywiście nawierzchni jezdni.
  Powszechnie stosowane układarki drogowe są maszynami układającymi kamienie, asfalt, beton ...

Grupa Korporacyjna YTO jest wiodącym chińskim producentem maszyn rolniczych i maszyn budowlanych. Od naszego powstania w 1955 roku przekształciliśmy się w kompleksowe przedsiębiorstwo, które produkuje i dostarcza maszyny rolnicze, maszyny budowlane, maszyny mocy, pojazdy i przeróżne części.
Z ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji połączonym z zaawansowanymi urządzeniami i liniami montażowymi przywiezionymi ze Szwajcarii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Włoch, firma YTO gwarantuje jakość i niezawodność swoich maszyn rolniczych, maszyn budowlanych oraz maszyn mocy.
W firma YTO wykonujemy nasze produkty zgodnie ze standardami międzynarodowymi. Jesteśmy certyfikowani standardami ISO9000, ISO14000 i ISO18000, a nasze ciągniki, silniki diesla i walce drogowe posiadają certyfikat OECD, CE i CCC. Produkty, które spełniają standard EPA, standard znaku E i standard GOST są również dostępne na żądanie klienta. Obecnie nasze produkty są bardzo poszukiwane przez klientów z Ameryki, Europy, Azji, Afryki i Oceanii.