Witryny na świecie:
Strona główna » Produkty » Maszyny budowlane » Walec drogowy » Podwójny hydrauliczny walec wibracyjny
Podwójny hydrauliczny walec wibracyjny

Podwójny hydrauliczny walec wibracyjny

Jako profesjonalny chiński producent hydraulicznych walców wibracyjnych z podwójnym bębnem używamy zaawansowanych technologii w skali międzynarodowej i najwyższej jakości komponentów w produkcji hydraulicznych stalowych walców wibracyjnych z podwójnym bębnem.

1. LDD314H/LDD312H/LDD310H/LDD212H/LDD210H/LDD208H Hydrauliczne walce wibracyjne z podwójnym bębnem
Te modele hydraulicznych walców wibracyjnych z podwójnym bębnem są idealne do zagęszczania różnych stabilnych gleb oraz asfaltobetonu i walcowania betonu cementowego w budowy nawierzchni drogowej. Ten sprzęt zagęszczający jest szeroko stosowany w budowie wysokiej klasy autostrady, lotnisk, portów, tam, dróg komunalnych i obszarów przemysłowych.

2. LTC212/LTC214 Hydrauliczne walce wibracyjne z podwójnym bębnem
Modele LTC214, LTC212 hydraulicznych drogowych walców wibracyjnych zostały zaprojektowane w ten sposób aby posiadały podwójny bęben walca wibracyjnego. Ten sprzęt zagęszczający jest głównie używane do zagęszczania w budowę autostrad, dróg komunalnych, parków, i obszarów przemysłowych. Sprzęt ten stosowany jest do zagęszczania bitumicznych betonów, mieszaniny piasek-żwir, betonu cementowego itp.

Opinii
Powiązane produkty
    1. Śmieciarka z systemem zgniatania śmieciŚmieciarka z systemem zgniatania firmy YTO może włożyć, wysypać, sproszkować, zniszczyć i zgnieść śmieci.
    1. Kombajn do zbierania kukurydzy Kombajn do zbioru kukurydzy firmy YTO to rodzaj maszyny rolniczej wykorzystywanej do zbierania kukurydzy. 
    1. Walec drogowyWalec drogowy firmy YTO korzysta z zagęszczającej siły walcowania walca, aby zagęszczać gleby piaszczyste, gleby częściowo spójne, gleby ...
    1. ŚmieciarkaGrupa korporacyjna YTO jest chińskim producentem śmieciarek posiadającym ponad 50-letnie doświadczenie związane z produkcją i marketingiem. ...