Witryny na świecie:
  1. Wywrotka górniczaJesteśmy chińskim doświadczonym producentem i dostawcą wywrotek dla górnictwa. Posiadamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie, co pozwoliło nam zapewniać szeroki wybór modeli wywrotek górniczych o najwyższej jakości i rozsądnych cenach.
  1. Samochód pickupDziękujemy za odwiedzenie tej strony wykonanej przez YTO Group. Produkujemy nasze samochody pickup, ciągniki rolnicze, walce drogowe oraz silniki Diesla, itp. ze ścisłą zgodnością z systemem zarządzania jakością ISO9001: 2008 i standardem systemu zarządzania środowiskowego ISO 14001. Tak więc, nasze produkty są wysokiej jakości, a nasza produkcja jest przyjazne dla środowiska.
  1. Pojazdy specjalnePojazd ten jest wyposażony w automatyczną skraplarkę i niezależny system mycia pojazdu, co pomaga utrzymać śmieciarkę w czystości i poprawia warunki pracy.
   Śmieciarka firmy YTO charakteryzuje się dużym wskaźnikiem kompresji odpadów i wysoką wydajnością pracy.
   Może ona być opcjonalnie wyposażona w kosze na śmieci, co poszerza jej zakres zastosowań.
  1. Mobilny Van MedycznyKompletne mobilne kontenery ISO (20ft x 7.4ft x 8ft); dzieli się na dwie części: pomieszczenie do terapii i pomieszczenie do rejestracji i audio wizualizacji.

Pojazdy

Wywrotki górnicze, Samochody Pickup, Pojazdy specjalne

Jesteśmy profesjonalnym chińskim producentem wywrotek górniczych, samochodów pickup i pojazdów specjalnych. Nasze produkty wytwarzane są zgodnie z system zarządzania jakością ISO9001: 2008 i systemem zarządzania środowiskowego ISO 14001.

Grupa korporacyjna YTO oferuje również ciągniki gąsienicowe i walce drogowe oraz wiele innych typów maszyn rolniczych i maszyn budowlanych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych pojazdów i urządzeń, prosimy o kontakt. Zapraszamy do współpracy.

Powiązane produkty
  1. Ciągnik kołowyJako doświadczony chiński producent ciągników kołowy, firma YTO może produkować szeroką gamę ciągników o mocy od 18 do 180 koni mechanicznych.
  1. Walec drogowyWalec drogowy firmy YTO korzysta z zagęszczającej siły walcowania walca, aby zagęszczać gleby piaszczyste, gleby częściowo spójne, ...
  1. Koparka gąsienicowaJako profesjonalny chiński producent koparek gąsienicowych, oferujemy szeroką gamę koparek które pozwolą spełnić różne ...
  1. Silnik DieslaFirma YTO jest profesjonalnym chińskich producentem silników Diesla posiadającym certyfikat ISO9001:2008. Nasze silniki Diesla są dostępne w ponad 60 ...