Witryny na świecie:
Strona główna » Produkty » Maszyny rolnicze » Ciągnik gąsienicowy
  1. 40-60HP Ciągnik gąsienicowyDodatkowo płyta cierna suchej wielotarczowego sprzęgła kierownicy jest wykonana z nowego materiału o dobrej trwałości.Pływające hamulce zespół ma doskonałą skuteczność hamowania.
   Traktor gąsienicowy z łopatą używa systemu pół-sztywne zawieszenie za wybitne osiągnięcia narzucania.
  1. 70-90HP Ciągnik gąsienicowyTraktor gąsienicowy 70 - 90KM jest produkowany z całkowicie zamkniętą kabiną. System ogrzewania, klimatyzacji i systemu audio są opcjonalne. Oprócz szerokiej wizji, użytkownicy mogą również cieszyć się piękny wygląd i komfort pracy.
  1. 100-130 HP Ciągnik gąsienicowyZ humanizowane projektowania do mechanizmu operacyjnego, to gama produktów jest wytwarzany z własnym smarować tulei wału, aby zmniejszyć siłę działania i tarcia operacyjnego. Utrzymanie spychacz jest dość łatwe i wygodne.
  1. Ciągnik gąsienicowy 140HP14 'podwójne tarczowe sprzęgło główne suche typ kompresji z wiosny, a także płyty tarcia z tłumienia sprężyny, przyczynia się do niezawodnego przenoszenia momentu obrotowego i dużą trwałość.
   Produkowany z dojrzałej technologii, mokre sprzęgło kierownicy do 140KM traktor gąsienicowy nie wymaga ...
  1. Ciągnik półgąsienicowy 90HPSystem ogrzewania, klimatyzacji i systemu audio są wybierane do kabiny pojazdu rolniczego.Komfort jazdy przyniesie Ci wysoką wydajność pracy.
   Skrzyni i tylny rozstaw kół ciągnika ekologicznym połowa utworu jest zamiennie z tym z serii YTO-X904.

Ciągnik gąsienicowy

Firma YTO, chiński producent ciągników gąsienicowych, zgromadziła wieloletnie doświadczenie w produkcji ciągników. Wszystkie nasze produkty są ergonomicznie zaprojektowane w celu ułatwienia obsługi. Ponadto, nowo zaprojektowane kabiny zamknięte mogą być wyposażone w system klimatyzacji, tak, aby zapewnić kierowcy wysoki poziom komfortu. Dostępne są również szerokie ciągniki oraz ciągniki na gumach w zależności od wymagań klienta. W rezultacie nasze ciągniki gąsienicowe są szeroko stosowane w ogrodach, na polach uprawnych, przy robotach ziemnych i wielu inne aplikacjach.

Oprócz ciągników gąsienicowych, produkujemy także ciągniki kołowe, sprzęt dla ciągników, równiarki itp. Nasze produkty są niezawodne, trwałe, skuteczne i przyjazne dla środowiska dzięki czemu otrzymały one znak certyfikatu CE, E i EPA. Dzisiaj, na ciągniki i inne produkty firmy YTO istnieje duże zapotrzebowanie w krajach takich jak Kirgistan, Kazachstan, Polska, Turcja, Indonezja, Meksyk, Serbia, Japonia i wielu innych.

Powiązane produkty
  1. Ładowarki kołoweJako profesjonalny chiński producent ładowarek kołowych, dostarczamy szeroką gamę urządzeń do załadunku ... 
  1. Równiarka silnikowaFirma YTO jest chińskim producentem i dostawcą równiarek. Równiarka firmy YTO używają noża do gładkiej ...
  1. Koparka gąsienicowaJako profesjonalny chiński producent koparek gąsienicowych, oferujemy szeroką gamę koparek które ...
  1. SpycharkaSpycharka jest ciągnikiem, który posiada lemiesz z przodu. Lemiesz ten służy do przesuwania i przenoszenia ...