Witryny na świecie:
Strona główna » Produkty » Maszyny budowlane » Maszyna do recyklingu dróg

Maszyna do recyklingu dróg

Nasza model LRR525 maszyny do recyklingu dróg jest specjalnie zaprojektowany dla przebudowy dróg miejskich i wiejskich. Ta ergonomiczne i przyjaznych dla środowiska maszyna budowlana mieli i proszkuje stary asfalt drogowy, a następnie wymiesza go ze stabilizatorem, cementem, wapnem i wody lub emulsją asfaltową, aby położyć nowe podłoże drogi. Nie musi być ona używana tylko w pracach recyklingowych dróg, ale może być również stosowana do mieszania wapna, cementu lub asfaltu z gruntem w budownictwie drogowym.

Nasza maszyna do recyklingu dróg jest wyposażona w potężny silnik diesla firmy Cummins z turbodoładowaniem inter-cooling. Silnik oferuje 525 koni mechanicznych rezerwy mocy.
Ciężkie zintegrowane hamulce przednie i tylne koła automatycznie hamują, gdy silnik jest wyłączony. Przemieszczenie hamulca z hydraulicznie neutralnej pozycji czyni czynność hamowania znacznie łatwiejszą i bezpieczniejszą.
Poziom otwarcia przednich i tylnych drzwi kapturowych wirnika można regulować. Wirnik jest wyposażony w funkcje cięcia i mieszania. Stare drogi asfaltowe mogą być poddawane recyklingowi z minimalnym zniszczeniem i zużyciem energii.
Opinii
Powiązane produkty
    1. Części OEM Jako profesjonalny chiński producent części OEM, staramy się zapewnić naszym klientom produkty wysokiej jakości. Dlatego też używamy technologii ...
    1. Ciągnik kołowyJako doświadczony chiński producent ciągników kołowy, firma YTO może produkować szeroką gamę ciągników o mocy od 18 do 180 koni mechanicznych.
    1. Ciągnik gąsienicowy Firma YTO, chiński producent ciągników gąsienicowych, zgromadziła wieloletnie doświadczenie w produkcji ciągników. Wszystkie nasze ...
    1. KombajnKombajn zbożowy firmy YTO jest maszyną przeznaczoną do zbioru zboża takiego jak pszenica, owies, żyto, jęczmień, kukurydza, soja itp. Ponieważ łączy on ...