Witryny na świecie:
Strona główna » Produkty » Maszyny budowlane » Śmieciarka z systemem zgniatania śmieci

Śmieciarka z systemem zgniatania śmieci

Śmieciarka z systemem zgniatania firmy YTO może włożyć, wysypać, sproszkować, zniszczyć i zgnieść śmieci. Pozwala on chronić środowisko i przedłużyć czas funkcjonowania składowiska odpadów.

Jako profesjonalny chiński producent śmieciarek z systemem zgniatania śmieci, dostarczamy naszym klientom szeroką gamę maszyn do zagęszczania śmieci.

Odporne na zużycie zęby są specjalnie ułożone. Dwie belki skrobające i dwa druty tnące na czterech kołach zgniatających skutecznie zapobiegają owijaniu się drutu wokół koła i pozwalają utrzymywać czystości.

Rama naszej śmieciarki z systemem zgniatania posiada budowę odwracanej osłony.

System monitorowania kamerą na podczerwień i tylni brzęczyk poprawia powiększa orientacji kierowcy i sprawia, że zadania manewrowe są o wiele bezpieczniejsze.

Opinii
Powiązane produkty
    1. Pojazdy specjalne Przyczepy firmy YTO przeznaczona jest do przewożenia dużych i niezdejmowanych towarów w tym maszyn, dużych ...
    1. Silnik DieslaFirma YTO jest profesjonalnym chińskich producentem silników Diesla posiadającym certyfikat ISO9001:2008. Nasze silniki Diesla są dostępne w ponad 60 ...
    1. Części OEMJako profesjonalny chiński producent części OEM, staramy się zapewnić naszym klientom  produkty wysokiej jakości. Dlatego też używamy technologii ...
    1. Ciągnik kołowyJako doświadczony chiński producent ciągników kołowy, firma YTO może produkować szeroką gamę ciągników o mocy od 18 do 180 koni mechanicznych.