Witryny na świecie:
Strona główna » Produkty » Maszyny budowlane » Spycharka » YD230 Spychacz Gąsienicowy
Spychacz Gąsienicowy

Spychacz Gąsienicowy

Główne cechy produktu Spychacz Gąsienicowy
1. Spychacz gąsienicowy ma wbudowany silnik spełniający międzynarodowe wymogi emisji Ⅱ,który jest energooszczędny i przyjazny środowisku.
2. Zastosowanie amerykańskiego filtra powietrza firmy Donaldson i urządzenia postfiltrującego wydłuża żywotność silnika spychacza gąsienicowego a jego konserwacja odbywa się w rzadszych odstępach czasu.
3. Tłumik silnika z usuniętym urządzeniem wtryskującym wyposażony został w usprawniony system wydechowy, który umożliwia spychaczom gąsienicowym redukcję ciśnienia wydechu i redukcję zużycia paliwa.
4. Zastosowany mechanizm uszczelniający izoluje chłodne i gorące powietrze z chłodnicy, co poprawia rozproszenie ciepła w systemie chłodniczym.
5. Filtr hydrauliczny spychaczy gąsienicowych wyposażony został w system alarmowy informujący systematycznie użytkowników o konieczności oczyszczenia filtra lub wymiany oleju hydraulicznego.

6. Możliwe jest doposażenie w klimatyzator powietrza pod osłoną silnika, co pozwala spychaczom gąsienicowym na zwiększenie wydajności chłodzenia poprzez użycie przepływu chłodnego powietrza z silnika.
7. Projekt spychacza oparty został na filozofii przyjaznej użytkownikowi, więc spychacz gąsienicowy jest łatwy w obsłudze i konserwacji.
8. Przedni cylinder olejowy może zredukować ciśnienie na cylinder oleju i głowice silnika. To również czyni naprawę i konserwację silnika łatwą.

Specyfikacje techniczne produktu Spychacz Gąsienicowy
Waga całkowita24220kg
Max. moc spychania266kN
Model silnikaNTAA855-C280S20
Moc silnika179kW
Szybkość silnika2000r/min
Bieg do przoduⅢ3.8~11.3km/h
Bieg do tyłu Ⅲ4.9~13.6km/h
Szerokość ścieżki560mm
Nacisk na podłoże76kPa
Wymiary całkowite (dł.×szer.×wys.)5590×3725×3522mm
Łopata spychacza (szer.×wys.)3725×1395mm
Max. wysokość podnoszenia łopaty1210mm
Opinii
Powiązane produkty
    1. Wywrotka górnicza Jesteśmy chińskim doświadczonym producentem i dostawcą wywrotek dla górnictwa. Posiadamy kilkudziesięcioletnie ...
    1. Samochód pickup Dziękujemy za odwiedzenie tej strony wykonanej przez YTO Group. Produkujemy nasze samochody pickup, ciągniki rolnicze, walce drogowe ...
    1. Równiarka silnikowaFirma YTO jest chińskim producentem i dostawcą równiarek. Równiarka firmy YTO używają noża do gładkiej nawierzchni. Jego ostrze jest...
    1. Silnik DieslaFirma YTO jest profesjonalnym chińskich producentem silników Diesla posiadającym certyfikat ISO9001:2008. Nasze silniki Diesla są dostępne w ponad 60 ...