Witryny na świecie:
Strona główna » Produkty
 • Maszyna do recyklingu drógNasza model LRR525 maszyny do recyklingu dróg jest specjalnie zaprojektowany dla przebudowy dróg miejskich i wiejskich. Ta ergonomiczne i przyjaznych dla środowiska maszyna budowlana mieli i proszkuje stary asfalt drogowy, a następnie wymiesza go ze stabilizatorem, cementem, wapnem i wody lub ...
 • Węzeł betoniarski1. Agregat podający
  2. Pochylony przenośnik taśmowy
  3. Wieża mieszająca wieży
 • Mieszalnik asfaltowyPalnik naszego mieszalnika asfaltu jest bardzo wydajny i energooszczędny. Można oszczędzić 5.3 kg paliwa, gdy mieszana jest jedna tona mieszanki asfaltowej.
  Tablica skali wewnątrz mieszalnika asfaltu wykonana jest ze stopu odpornego na zużycie.
 • Platforma wiertniczaSą one zwykle zaprojektowane z myślą o skalowalności gąsiennicowej płyty podstawy, automatyczne składanego (góra-dół)  masztu platformy wiertniczej, rozszerzalnym rdzeniu wiertła oraz mechanizmie sterowania typu joy-stick.
 • Wywrotka górniczaJesteśmy chińskim doświadczonym producentem i dostawcą wywrotek dla górnictwa. Posiadamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie, co pozwoliło nam zapewniać szeroki wybór modeli wywrotek górniczych o najwyższej jakości i rozsądnych cenach.
 • Samochód pickupNasi projektanci samochodów pickup projektują nasze samochody na podstawie popularnych metod projektowania i międzynarodowych zaawansowanych technik, tworząc wysokiej klasy samochody pickup charakteryzujące się potężną siłą i prostymi i czystymi kształtami.
 • Mobilny Van Medyczny Kompletne mobilne kontenery ISO (20ft x 7.4ft x 8ft); dzieli się na dwie części: pomieszczenie do terapii i pomieszczenie do rejestracji i audio wizualizacji.
 • Silnik DieslaFirma YTO jest profesjonalnym chińskich producentem silników Diesla posiadającym certyfikat ISO9001:2008. Nasze silniki Diesla są dostępne w ponad 60 różnych modelach. Nasze silniki Diesla zostały specjalnie zaprojektowane dla maszyn budowlanych i ciągników ...
 • Części OEMJako profesjonalny chiński producent części OEM, staramy się zapewnić naszym klientom  produkty wysokiej jakości. Dlatego też używamy technologii CAD, CAE, CAM i wysokiej jakości sprzęt produkcyjny i kontrolny w procesie produkcji. Nasze zaawansowane maszyny zawierają ciśnieniową linie odlewniczą niemieckiej ... 
Grupa Korporacyjna YTO jest wiodącym chińskim producentem maszyn rolniczych i maszyn budowlanych. Od naszego powstania w 1955 roku przekształciliśmy się w kompleksowe przedsiębiorstwo, które produkuje i dostarcza maszyny rolnicze, maszyny budowlane, maszyny mocy, pojazdy i przeróżne części.
Z ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji połączonym z zaawansowanymi urządzeniami i liniami montażowymi przywiezionymi ze Szwajcarii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Włoch, firma YTO gwarantuje jakość i niezawodność swoich maszyn rolniczych, maszyn budowlanych oraz maszyn mocy.
W firma YTO wykonujemy nasze produkty zgodnie ze standardami międzynarodowymi. Jesteśmy certyfikowani standardami ISO9000, ISO14000 i ISO18000, a nasze ciągniki, silniki diesla i walce drogowe posiadają certyfikat OECD, CE i CCC. Produkty, które spełniają standard EPA, standard znaku E i standard GOST są również dostępne na żądanie klienta. Obecnie nasze produkty są bardzo poszukiwane przez klientów z Ameryki, Europy, Azji, Afryki i Oceanii.