Witryny na świecie:
Strona główna » Recenzować » 40-60HP Ciągnik gąsienicowy

Ciągnik gąsienicowy

40-60HP Ciągnik gąsienicowy

Ten produkt został wycofany i usunięty z naszej oferty.

Jako chiński producent ciągników gąsiennicowych, firma YTO otrzymała zarówno certyfikat ISO9000 i certyfikat ISO14000 jako wynik naszego zaangażowania w poprawę jakości produktów i środowiska pracy. Dzięki ponad pięćdziesięcioletniemu doświadczenia w produkcji maszyn rolniczych i urządzeń budowlanych, jesteśmy w stanie dostarczyć szeroką gamę produktów zawierającą ciągniki, kombajny zbożowe, narzędzia dla ciągników, walce drogowe i wiele innych maszyn.

Powiązane produkty
    1. 25-30HP Ciągnik kołowyFirma YTO, chiński producent ciągników kołowych, zgromadziła ponad pięćdziesięcioletnie  doświadczenia w produkcji maszyn rolniczych i maszyn ...
    1. Kombajn zbożowy Nasze kombajny zbożowe łączą w jedną operację czynności oddzielania podczas czerpania, młócenia i wiązania. Uwzględniając korzyści z ...
    1. Kombajn do zbierania kukurydzy Kombajn do zbioru kukurydzy firmy YTO to rodzaj maszyny rolniczej wykorzystywanej do zbierania kukurydzy. 
    1. Ciągnik z ładowarką 1. Nasz ciągnik z ładowarką jest wyposażony w silnik chłodzony wodą, w którym znajduje się bezpośredni wtrysk, świece żarowe i podwójny filtr powietrza.